CENNIK

Cennik obowiązuje od 1 października.

TRENING NARCIARSKI / SNOWBOARDOWY (1H)

NORMALNY

90zł

ULGOWY

70zł

*dzieci do 15 r.ż. za okazaniem dokumentu tożsamości.

Godzinny trening składa się z trzech 10-cio minutowych setów na stoku przedzielonych 10-cio minutowym odpoczynkiem. Każdy trening odbywa się pod opieką instruktora. W cenie instruktor, sprzęt narciarski / snowboardowy oraz kask. W trakcie jazdy można korzystać z innowacyjnego symulatora jazdy e-stok, posiadamy zarówno opcję gry dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dla osób chcących skorzystać z nauki jazdy PO RAZ PIERWSZY istnieje możliwość wykupienia pojedynczego, 10-cio minutowego setu w cenie 25 pln dla dziecka do 15 r.ż. i 30 pln dla osoby dorosłej.

Zapraszamy do korzystania ze stoków również osoby niepełnosprawne. Na stokach można wykorzystywać swój sprzęt rehabilitacyjny lub skorzystać z naszego innowacyjnego rozwiązania  w postaci jazdy w lonży zawieszonej nad stokiem. Symulator e-stok posiada możliwość gry dla osób niewidomych/niedowidzących (komunikaty dźwiękowe, należy posiadać własny kask z interkomem).

KARNETY

NORMALNE

6 treningów
(18 setów, ważny 2 miesiące)

480zł

12 treningów
(36 setów, ważny 3 miesiące)

840zł

Lekcja indywidualna
(1 osoba na stoku)

300zł

ULGOWE

6 treningów
(18 setów, ważny 2 miesiące)

360zł

12 treningów
(36 setów, ważny 3 miesiące)

600zł

Lekcja indywidualna
(1 osoba na stoku)

300zł

Wymagane są wcześniejsze rezerwacje

REZERWACJA STOKU

1 stok / 60 minut
(z instruktorem)

500zł

(sprzęt i instruktor w cenie)

Dla wszystkich rezerwacji całkowitych stoków dla szkół, klubów sportowych i stowarzyszeń do godziny 14.00 od poniedziałku do piątku obowiązuje cena 400 pln

Zapraszamy do wykorzystywania stoków do prowadzenia badań naukowych i diagnostyki (zarówno ludzi jak i sprzętu sportowego). Wyceny usługi rezerwacji stoku dokonujemy indywidualnie (w zależności m.in. od czasu trwania badań) – zapytania prosimy kierować na maila: kontakt@freestylepark.pl
Innowacyjny symulator e-stok pozwala także na prowadzenie prac B+R na bazie rejestrowanych przejazdów graczy.

Fundusze europejskie - informacje

Skontaktuj się z nami